Aksesuarlar

Sirena Akseuarlar

Sirena Ev Temizlik Sistemi

Eşsiz bir dizayn ve bir okadar da verimlidir. Sirena'nın kalbinde 1200 W gücünde çift hızlı bir İtalyan motor bulunmaktadır. En yeni teknoloji ile geliştirilmiş su filtreli ev temizlik sisteminde, ekstra temizlik ve hijyen sağlayan bir de yıkanabilir HEPA filtre bulunmaktadır. Resimde gösterilen tüm parçalar sisteme dahildir. Aromatik koku seti (Fragrance pack) ve Ocean Breeze hava temizleyici ürünleri opsiyoneldir ve isteğe bağlı olarak satın alınabilir.


 

PN on wand4  

Motorlu Fırça (Power Nozzle)

Halıları, yatakları ve kanepeleri temizlemek için kullanılır. Çeşitli halı yüksekliklerine uygun kullanım için yükseklik ayarı ve kolay kontrol etmek için tutma sapında bulunan el ile kontrol düğmesi bulunmaktadır.


 

 Premium Electrified Hose

Elektrikli Hortum

Motorlu fırça ile kullanmak için tasarlanmış, elektrik kontrollü, yüksek kalite standartlarında üretilmiş 190,5 cm uzunluğundaki elektrikli hortumdur.


 

Premium wetdry hose  

Islak ve Kuru Zemin Hortumu

Islak ve kuru zeminlerin temizliğinde kullanılan ve yüksek kalite standartlarında üretilmiş 195,5 cm uzunluğundaki hortumdur.


 

Dusting Brush  

Toz Alma Fırçası

Evinizdeki mobilyaların, rafların, perdelerin, ahşap ve hassas yüzeylerin temizliğinde kullanılır.


 

Crevice Tool1  

Kenar Köşe Aparatı

Mobilya döşemelerinin derin yerlerinin, köşelerin, süpürgeliklerin, girinti ve çıkıntıların temizliğinde kullanılır.


 

Upholstery Tool

Döşeme Temizlik Fırçası

Mobilya döşemeleri, perdeler, yataklar ve küçük alanların temizlenmesinde kullanılır. Özellikle hayvan tüylerinin temizlenmesinde çok kullanışlıdır. Su çekmek için de kullanılan aparatın ucundaki fırçayı çıkartmanız kolaylık sağlayacaktır.


 

Inflation Tool2  

Şişirme/Üfleme Aparatı

Bu aparat ile hava üfleyebilir, balon ve şişme yatak gibi ürünleri şişirebilirsiniz. Ayrıca zor ulaşılan yerlerdeki tozların üflenerek temizlenmesinde de kullanılabilir.


 

Floor Tool  

Sert Zemin ve Duvar Fırçası

Genel temizlik için kullanılan aparattır. Evinizdeki ıslak, kuru tüm sert zeminlerin ve duvarlarınızdaki tozların temizliğinde kullanılır.


 

Electric Extendable Wand

Teleskopik Boru

Sirena'yı ayakta kullanırken hortumu uzatmak ve daha konforlu bir temizlik sağlamak için kullanılır. İstediğiniz ölçüye ayarlayarak

kullanabilirsiniz. 

 

Opsiyonel Ürünler:

 Ocean Breeze2

Ocean Breeze – Hava Temizleyici 16oz

Evinizdeki havayı temizler ve daha temiz bir hava solumanızı sağlar. Özellikle hayvan kokusu, sigara kokusu ve yemek kokuları gibi istenmeyen kokuların evinizden uzaklaştırılmasını sağlar.


 

Fragrance Pack

Aromatik Kokular (Fragrance Pack)

Sirena'nın özel üretilmiş kokularını kullanarak evinizin havasını tazeleyebilir ve evinizin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz.
Çam Kokusu/Tropikal Kokular/Elma Kokusu/Okaliptus Yağı olmak üzere dört farklı koku çeşidi bulunmaktadır. Okaliptus yağı kullanarak evinizde çok daha rahat nefes almanızı sağlayabilirsiniz.


 

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1